Tutaj znajdziesz nasze aktualne oferty pracy. Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Mechanik narzędzi w technologii tłoczenia i formowania

Schmittenberg jest jednym z wiodących specjalistów w dziedzinie obróbki metali w Europie. Podstawową kompetencją jest produkcja Części blaszane ze zintegrowanymi gwintami o dużej wytrzymałości na rynek międzynarodowy. Nasze produkty zapewniają w pojazdach mechanicznych i Samochody ciężarowe, w inżynierii mechanicznej, w sprzęcie AGD, w produkcji mebli i w przemyśle rekreacyjnym dla najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy Państwa jako kompetentnego wsparcia dla naszego zespołu w Wuppertalu.

Twoje zadania:

  • Serwis i konserwacja narzędzi do tłoczenia i formowania
  • Koordynacja narzędzi w celu zapewnienia wymaganej jakości komponentów
  • Produkcja wymaganych części zamiennych
  • Tworzenie nowych narzędzi
  • Udział w optymalizacji istniejących i nowych narzędzi
  • Udział w rozwoju i CIP

Nasze wymagania:

  • Ukończone szkolenie jako ślusarz w zakresie technologii tłoczenia i formowania
  • Dobra znajomość progresywnej technologii mieszanek
  • Pożądane jest doświadczenie w technologii głębokiego tłoczenia lub formowania i technologii transferu
  • Frezowanie konwencjonalne, toczenie i szlifowanie
  • Myślenie i działanie świadome kosztów
  • Poczucie odpowiedzialności, asertywność, elastyczność, umiejętność pracy w zespole, prężność
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Gute Deutsch-Kenntnisse in Wort und Schrift
  • Gute Kenntnisse der Polnischen Sprache in Wort und Schrift sind von Vorteil

Możesz się tego spodziewać:

Staniesz się częścią dynamicznej i odnoszącej sukcesy na arenie międzynarodowej firmy oferującej wyspecjalizowaną gamę produktów. Możesz oczekiwać szerokiego zakresu zadań o wysokim stopniu samodzielności i odpowiedzialności. Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego i osobistego. Waszą bazą roboczą jest nasza siedziba w Wuppertalu.

Skorzystaj z okazji i zajmij bardzo ciekawe stanowisko w tradycyjnej średniej wielkości firmie z wysokim zrozumieniem jakości i pretensjami do spełnienia nawet najtrudniejszych wymagań klientów.

Płatność oparta jest na taryfie i jest uzupełniona o dodatkowe usługi, takie jak opłata za przejazd, bezpłatny parking itp.

Jak do nas dotrzeć:

Jeśli jesteś zainteresowany tym trudnym zadaniem, czekamy na Twoją kompleksową aplikację wraz z CV i referencje. Proszę również podać swoje oczekiwania płacowe i najwcześniejszą możliwą datę rozpoczęcia.

Pocztą:

Schmittenberg GmbH & Co KG
z.Hd. Fr. Mihajlovic
Cronenfelder Str. 15 – 21
42349 Wuppertal

E-mailem:

bewerbung@schmittenberg.de

Edukacja

We educate. Tool mechanic (m/f/d) and industrial clerk (m/f/d)

Logokombination des EU-, ESF in NRW und MAGS-Logos, nebeneinander, farbig, mit Förderhinweis
Logo Bildmarke - Schmittenberg Metallwerke

Skontaktuj się z nami

Przekonaj się o naszym wykonaniu.